Muradiye Cad., No:25 Saf Han Kat:6 Sirkeci İstanbul
+90 212 526 20 90

Hakkımızda

Kauçuk, modern yaşamın önemli bir parçası olan ve çok çeşitli kullanım alanlarına sahip bir malzemedir. Yüksek mukavemeti, direnci, esnekliği ve plastikliği nedeniyle, araç lastiklerinden ayakkabı tabanlarına, tıbbi eldivenlerden contalara kadar neredeyse her sektörü kapsayan sayısız üründe kullanılmaktadır.

Kullanım alanının geniş olması ve piyasada çok sayıda çeşidinin bulunmasından dolayı, kauçuğun doğru ve verimli kullanımı tecrübe ve yüksek düzeyde uzmanlık gerektirir. Şayeste Kauçuk’un bilgisi bu eşsiz ürünle 50 yıla yaklaşan süreden beri çalışmasından kaynaklanmaktadır.

1971 yılından bu yana müşterilerimize, kauçuk ve kimyevi hammadde sektörlerindeki bilgi akışını, üreticilerle aradaki uzak mesafeyi ve süregelen fiyat dalgalanmalarını yönetmelerini sağlayacak, ticari, lojistik ve finansal çözümler sunuyoruz.

Stok maliyetlerinizi yükseltmeden kauçuk ürününe ihtiyaç duyduğunuz her an ulaşabilmeniz için depolarımızda uzun dönemli stok tutuyoruz.

Fiyat dalgalanmalarından olumsuz olarak etkilenmemeniz için, düzenli olarak satın alma yapıyor, fiyatlarımızı güncelliyoruz.

İster 1 ton, ister 1 konteyner, kauçuk, lateks, sentetik kauçuk, sentetik lateks, kauçuk hamuru ve kimyasal ihtiyaçlarınızı tek elden karşılıyoruz.

Tedarikçi ülkeleri ziyaret ederek kalite denetimleri yapıyor, ürünlerimizin standart kalitede olmasını sağlıyoruz.

Emtia borsalarını takip ederek ve üreticilerle günlük olarak iletişim kurarak, ürün fiyatlarını belirleyen global arz ve talep dengesini sizler için takip ediyoruz.

Müşterilerimize özel finansal çözümler üretiyor ve finansal katma değerimizi arttırmak için sürekli araştırma yapıyoruz.

Taşımacılık şirketleri, gümrük komisyoncuları ve depolar ile uzun süredir devam eden ilişkilerimizle, A’dan Z’ye tüm tedarik zincirinizi yönetiyoruz.

Porföyümüzdeki ürünler kalite standartlarına uygun üretiliyor ve ISO, ASTM ve REACH kriterlerini karşılıyor. Talep eden müşterilerimize numune ürün sunuyoruz.

Vizyon

Müşterilerimize daha fazla değer katmak için yenilikçi çözümler üretip, geliştirmek ve çevre bilinci ile kaynakların sürdürülebilir kullanımını teşvik etmek

Misyon

Üreticilerin tüm kimyevi hammadde ihtiyaçları için başvurduğu sektörün en önemli referans merkezi olmak

Depolarımız

Vefa Lojistik Depolama

  • Hadımköy Mahallesi Elvan Sokak No: 4 Arnavutköy İstanbul
  • +90212 771 15 00
  • +90212 771 13 00
  • info@vefalojistik.com
  • www.vefalojistik.com