Muradiye Cad., No:25 Saf Han Kat:6 Sirkeci İstanbul
+90 212 526 20 90

Yasal Uyarı

Şu anda ziyaret etmekte olduğunuz internet sitesi ve içinde düzenlenmiş olan tüm eserler Şayeste Kauçuk Lateks ve Kimyevi Mad. San. AŞ’ye aittir. İşbu sitenin herhangi bir sayfasını ziyaret etmekle, aşağıda belirtilen ve yasal düzenlemelerle getirilen bütün koşulları kabul etmiş sayılmaktasınız.

Şayeste Kauçuk Lateks ve Kimyevi Mad. San. AŞ bu internet sitesini halen sunulmakta olan ürün ve hizmetlerini tanıtmak ve siteyi ziyaret eden kişileri yeni ürün ve hizmetlerinden haberdar etmek için hazırlamıştır. Bunların yanı sıra internet sitemizde firmamızla ilgili genel bilgiler, ürün ve hizmetlerimize ilişkin temel bilgiler, vs yer almaktadır. Şayeste Kauçuk Lateks ve Kimyevi Mad. San. AŞ, internet sitesinin içinde yer alan bilgileri hatasız ve güncel halde tutmaya çalışmakla birlikte buradaki bilgilerin ve/veya referansların doğruluğu ve tamlığı hakkında hiçbir garanti vermemektedir.

İşbu internet sitesinin içeriği ziyaretçiyi bilgilendirme amacı ile düzenlenmiştir. Bu site içerisinde yer alan hiçbir şey ziyaretçiler tarafından tavsiye olarak değerlendirilip hiçbir karar veya eyleme neden olamaz. Bu gibi bir durumda bütün sorumluluk siteyi ziyaret edene ait olacaktır. Şayeste Kauçuk Lateks ve Kimyevi Mad. San. AŞ, bu internet sitesinde yer alan bütün ürün, bilgi ve hizmetleri önceden herhangi bir ihbarda bulunmaksızın her zaman değiştirme, sunumdan kaldırma veya düzeltme hakkına sahiptir.

İşbu internet sitesinin kullanımı sırasında doğabilecek herhangi bir performans arızası, hata, eksiklik, kesinti, kusur, işletme ve/veya nakilde gecikme, virüs bulaşması, sistem arızası vs. sebepler sonucunda doğrudan veya dolaylı olarak ortaya çıkan zarar ve/veya ziyandan Şayeste Kauçuk Lateks ve Kimyevi Mad. San. AŞ veya çalışanları hiçbir surette sorumlu tutulamazlar. Tüm sorumluluk internet sitesini ziyaret eden ziyaretçiye aittir.

Gerek bu internet sitesinden bağlantı (link) verilen sitelerdeki, gerekse diğer internet sitelerine bağlantılar neticesinde uğranılabilecek tüm zarar ve hasar kullanıcıya aittir. Bu sitelerden verilen bilgilerin doğruluğu ile bu sitelerden verilen diğer bağlantıların nitelikleri, Şayeste Kauçuk Lateks ve Kimyevi Mad. San. AŞ tarafından araştırılmamış ve doğrulanmamıştır. Bu sebeple, diğer bir internet sitesi ile ilgili tüm risk ve sorumluluk ziyaretçiye aittir.

Şayeste Kauçuk Lateks ve Kimyevi Mad. San. AŞ herhangi bir kötü veya kötüye kullanım halinde ziyaretçiye vermiş olduğu tüm hakları önceden haber vermeksizin derhal iptal edebilir ve yasal yollara başvurabilir. Bu hakkın kullanılmaması sonradan kullanılmayacağı anlamına gelmez.

İşbu internet sitesi içerisinde yer alan 5846 sayılı yasa ile ilgili yönetmeliklere göre korumaya tabi her türlü bilgi, resim, marka, logo, yazı, açıklama vs. gibi fikri mülkiyet konusu hakların mülkiyeti münhasıran Şayeste Kauçuk Lateks ve Kimyevi Mad. San. AŞ’ye aittir. Şayeste Kauçuk Lateks ve Kimyevi Mad. San. AŞ’ye ait internet sitesinin içeriği, sadece ziyaretçileri bilgilendirme amacı ile hazırlanmıştır. Hiçbir koşulda internet sitesi içerisinde yer alan herhangi bir bilgi, belge, resim, marka, logo, fotoğraf ve benzeri tanımlayıcı veya açıklayıcı unsurları kopyalamak, nakletmek, değiştirmek, haksız olarak kullanmak yasaktır.

Yukarıda açıkça belirtilenlerin dışındaki unsurlardan işbu internet sitesinde yer alan herhangi bir şey Şayeste Kauçuk Lateks ve Kimyevi Mad. San. AŞ izni olmadan çoğaltılamaz, kopyalanamaz ve/veya başka bir yere taşınamaz.